Özel Ambulans

Firmamız hasta nakil, özel ambulans ulaşım sektöründe faaliyet göstermekte olup ağır sağlık sorunu olan, ulaşım zorluğu çeken hastalarınıza, özel ambulanslar aracılığı ile ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Ulaşım hizmetlerinde önceliğimiz emanetiniz olan hastalarınızın ulaşımlarında hiçbir sağlık sorununun oluşmasını önlemek, hastalarınızın konforunu ve güvenliğini sağlamaktır.

Uzman Sağlık Ekibi

Bunun için firmamız, son teknoloji tıbbi cihazlarla donatılmış, Sağlık Bakanlığın’dan onaylı, isteğe göre tıbbi personel hizmeti veren ambulanslar ile çalışmaktadır. başta istanbul olmak  üzere şehirler arası hasta nakil veya birçok hastane için bu taşıma hizmetini gerçekleştirmekle beraber özel ambulans hizmetimiz ile İstanbul ile diğer iller arasında ulaşım hizmeti de vermekteyiz. Aynı zamanda kiralık ambulans hizmeti de vermekte olan firmamız, her türlü hasta nakil talebinize anında cevap vermektedir.

şehirler arası özel ambulans

Bulunduğunuz bir il veya ilçenin yaşam koşulları belli standartlara sahip olarak küçük bir kentin sahip olabileceği nitelikleri göstermektedir. Örneğin sağlık hizmetlerinin alınması noktasında da belirli sağlık kurumları kimi zaman yeterli kimi zaman ise düşük konumda kalabilmektedir. Bu nedenle daha yüksek standartlara sahip bir sağlık hizmeti alınması için farklı kentlere ulaşım sağlanması gerekebilir. Bu gibi bir durumda özel ambulans hizmeti alınarak hasta nakil işlemi gerçekleştirilebilir. Firmamız sahip olduğu tam donanımlı özel ambulanslar ile farklı şehirler arasında hasta nakil hizmetlerini güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

Bazı durumlarda hasta için hastane ortamında yapılacaklar tamamlanmış olmakla birlikte hasta yürüyecek ya da toplu ulaşım araçlarını kullanabilecek durumda değildir. Özellikle çevre illerde yaşayanlar için uzun otobüs yolculukları yapılmasının hasta için sakınca doğuracağı veya çok zahmetli olacağı durumlarda istanbul’da vermiş olduğumuz  hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. Yasal düzenlemelerdeki kriterler çerçevesinde vermekte olduğumuz bu hizmette kullandığımız ambulanslar hastanın konforunu sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Türkiye’nin birçok ilinde verdiğimiz özel ambulans hizmetimizi artık çok daha sağlıklı günlerin kapısını aralayacaksınız. Her acil durumda bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız ve araçlarımız ile özel ambulans hizmetini kusursuz olarak alabileceksiniz.

Firmamız, acil sağlık gereksinimlerine ek olarak birçok hizmeti de sizlere profesyonel kadrosu ve donanımlı araçları ile sunmaya hazır. Standart bir hizmet anlayışını kalitemiz ile aştık.

Verdiğimiz hizmetler şu şekildedir

  • Etkinlik alanlarında bulundurmak için özel ambulans hizmeti,
  • Şehirlerarası hasta nakli yapılması için özel ambulans hizmeti,
  • Ağır ve hassas durumlarda kullanılmak üzere hasta nakil ambulans hizmeti,
  • Özel organizasyonlarda bulundurmak üzere özel ambulans hizmeti,
  • Dizi çekimleri esnasında bulundurmak ya da kullanma için ambulans hizmeti,
  • AVM gibi günün hemen her saati kalabalık ve kullanıma açık alanlarda acil müdahale ve nakil işlemleri için ambulans hizmeti,
  • Hayat kurtarıcı ilk müdahalelerin yapıldığı revir hizmeti veren kurumlarda özel ambulans hizmeti,
  • Şehrin her köşesinde yaşanabilecek acil sağlık ihtiyaçlarının karşılanması ya da karşılanabilecek bir kuruma gönderilmesi için özel ambulans hizmeti.

Bu hizmetlere 7 gün 24 saat süre ile sitemizde belirtilen telefon numarası ile kolaylıkla ve hızla ulaşabilirsiniz.

Blog içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir